Jesteś tu: 

U podnóża najpiękniejszych polskich gór – Tatr w gminie kościelisko znajduje się niewielka, ale tętniąca życiem wieś Witów. Jest to miejscowość turystyczna, w której znajduje się pełna baza noclegowa, gastronomiczna, ale również rozrywkowa.


W zimie funkcjonują tutaj 4 ośrodki narciarskie w tym na terenie jednego czynna jest kolej krzesełkowa. Można tutaj uczyć jeździć na nartach i snowboardzie pod olimpijskim i fachowym okiem Jagny Marczułajtis. Funkcjonuje tutaj również jeden z najlepszych Snow Parków w naszym kraju. W okresie letnim funkcjonuje wiele szlaków turystycznych. Witów stanowi doskonały punkt wypadowy w Tatry Zachodnie. W niewielkiej odległości od miejscowości znajduje się Kościelisko, Dzianiszew, Chochołów a także Słowacja. Ponad to można znaleźć tutaj odpoczynek z dala od hałasu i wielkomiejskiego zgiełku.


Ośrodki z miejscowości Witów

Legenda:
  • Ośrodek
Wiadomości z miejscowości Witów
 
 
 

Rozpoczęcie sezonu w ośrodku Witów Ski

08-12-2016

Witów-Ski

17.12.2016 r. (sobota), godz. 9:00
 
 

Ruszamy 30.12.2015 r. (środa), godz. 9:00

29-12-2015

Witów-Ski

Ruszamy 30.12.2015 r. (środa),

Najbliższe noclegi

Ilość wyszukanych obiektów: 1
 
 

Witowianka

Pensjonaty
[align=justify][b]Witowianka to utrzymany w stylu regionalnym obiekt usługowy zlokalizowany w urokliwej miejscowości Witów koło Zakopanego. Świadczymy usługi w szerokim zakresie.[/b] Witowianka to z...

Newsletter