Jesteś tu:   

 

Taurus przedstawicielem Kamei w Polsce

03-02-2015
 
Tagi:taurus polska,bagażniki taurus polska,kamei bagażniki
 
 
 

Polska firma Taurus została oficjalnym przedstawicielem niemieckiej marki Kamei. Od początku 2015 r. Taurus odpowiada za dystrybucję nad Wisłą boxów dachowych sygnowanych logo producenta z Wolfsburga, w tym modeli Husky, Delphin, 510, Corvara oraz Oyster.

 

Z zapowiedzi Taurusa – polskiego producenta i dystrybutora bagażników i boxów dachowych oraz innych akcesoriów ułatwiających samochodowy transport – wynika, że dystrybucja obejmie wszystkie rodzaje boxów dachowych znajdujących się w ofercie Kamei.

 

„Do szerokiej dystrybucji wprowadzamy m.in. prostsze konstrukcje, w tym boxy Husky i Delphin, ale główny nacisk kładziemy jednak na boxy z górnej półki, bardziej zaawansowane technologicznie propozycje, czyli modele Corvara i Oyster” – mówi Robert Senczek, manager generalny w firmie Taurus.

 

W boxach z czerwonym logo Kamei zastosowano szereg autorskich technologii, w tym m.in. system mocowania ClickFix, który pozwala na zamontowanie boxa do belek jednym ruchem ręki, oraz znane już analogiczne systemy Duolift, dzięki którym załadunku bagaży można dokonać tak z lewej, jak i z prawej strony.

 

Boxy Kamei mają na koncie wiele branżowych nagród i wyróżnień, przyznanych m.in. przez ADAC oraz największy tygodnik motoryzacyjny w Wielkiej Brytanii „Auto Express”.

 

Ceny detaliczne poszczególnych boxów wahają się w granicach od ok. 1000 do 3200 zł. W przypadku każdego bagażnika Kamei obowiązuje 6 lat gwarancji producenta. Kamei istnieje od 1952 r. Przedsiębiorstwo z Wolfsburga specjalizuje się w produkcji akcesoriów samochodowych, w tym głównie boxów dachowych, oraz tuningu zewnętrznym i wewnętrznym. Od początku obecności na rynku Kamei wyróżniało się innowacyjnością. Firma już w latach 50. ubiegłego stulecia zaczęła – jako pierwsza na świecie – produkować zagłówki oraz spojlery dla samochodów osobowych.

Aktualności powiązaneNewsletter

Wiadomości promowane
 
 
 

Kurorty narciarskie Europy: Davos

2015-09-28
Davos z biegiem czasu przekształciło się z małej i spokojnej wioski w popularny na całym świecie, tętniący życiem kurort. Te przepiękne tereny...
więcej
 
 

Nowe inwestycje na stokach w Austrii

2015-09-28
Sezon 2015/2016 zbliża się do Europy wielkimi krokami – wiele alpejskich ośrodków nie próżnowało latem i prowadziło spore inwestycje. Dla Was...
więcej
 
 

Terminy ferii zimowych 2016

2015-09-25
Terminy ferii zimowych ustalane są z dwuletnim wyprzedzeniem w celu zapewnienia swobodnego planowania wypoczynku dzieci i ich opiekunów.
więcej
 
 

Rozpoczęcie sezonu 2015/2016 w Europie

2015-09-04
Najwcześniej przyjemność z jazdy odczuwać będą turyści przebywający w Alpach lub Pirenejach. Poniżej prezentujemy terminy otwarcia największych...
więcej